Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - СИТИ ЛОГИСТИК ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • СИТИ ЛОГИСТИК ГРУП ДООЕЛ
  • Адреса: 1000 Скопје

 

 

Реномираната агенција за обезбедување City Logistic Group, поради зголемен обем на работа го проширува својот тим.

Имаме потреба за вработување на еден извршител (маж/жена) за следните работни позиции 

 
 

Лице за обезбедување

 

Кандидатот треба да ги поседува следните квалификации:

  • Лиценца за обезбедување издадена од страна на Комора за приватно обезбедување на РСМ или да е во тек постапка за стекнување на истата,
  • Завршено средно образование,
  • Најмалку две години искуство на иста или слична позиција,
  • Флексибилност и способност за брза реакција,
  • Способност за работа во тим, 
  • Комуникативна и одговорна личност која поседува самоиницијативност и професионален однос кон клиентите,
  • Основно Познавање на англиски јазик работа со компјутери.
 

Работното време е организирано во смени за обезбедување на услуги за обезбедување во објектите обезбедувани од страна на работодавачот.

Агенцијата нуди редовни компетитивни месечни примања, можност за професионално усовршување и одлични услови за работа.

Само кандидатите кои ги исполнуваат минималните критериуми за оваа позиција, ќе бидат повикани на интервју.

Заинтересираните кандидати да ја испратат својата биографија и писмо за интерес на преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде