Vrabotuvanje.com - Доктор по општа медицина - Скопје - ПРЕВЕМЕД Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор по општа медицина

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПРЕВЕМЕД Скопје


Во потрага сме по

ДОКТОР ПО ОПШТА МЕДИЦИНА
Локација: Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование (Медицински Факултет)
  • Претходно работно искуство во иста или слична област ќе се смета за предност

Потребни вештини и способности:

  • Одлични комуникациски и организациски способности
  • Професионален и љубезен однос кон клиентите
  • Способност за индивидуална и тимска работa
  • Способност за брзо учење, самоиницијативност и динамичност​

Доколку сте заинтересирани да станете дел од нашиот тим, Ве молиме доставете ја вашата професионална биографија преку полето Брза Апликација или на vrabotuvanje.prevemed@gmail.com

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде