Vrabotuvanje.com - Медицински сестри - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински сестри

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕУРОМЕДИКА

НЕУРОМЕДИКА, реномирана болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следниве позиции:
 

МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ 

Потребни квалификации:

 • Медицинско образование
 • Познавање на англиски јазик
 • Претходно работно искуство на иста позиција повеќе од 3 години
 • Работа со компјутери

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионален и љубезен однос кон клиентите
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
   
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови да испратат CV преку полето за аплицирање.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде