Vrabotuvanje.com - Виљушкарист - Скопје - ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЖЕЛЕЗАРИЈА ЈОЛЕ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ ДОО

 ДТПУ ,,Железарија Јоле Експорт -Импорт Скопје има потреба од вработување на професионален:

ВИЉУШКАРИСТ

 

*Нето Плата: 35.000денари

Потребни квалификации:

  • Образование  ССС
  • Возраст до 50 години
  • Задолжително претходно искуство на работа со виљушкар
  • Претходно работно искуство во извршување работни задачи во магацин
  • Способност за изведување на општи помошни работи по налог.

Предност:

  • Претходно работно искуство со метални профили, цевки, лимови. 


Вашата кратка биографија и по можност фотографија не постара од 6 месеци пратете ја преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака Виљушкарист

Контакт телефон 070/279-230 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде