Vrabotuvanje.com - Хигиеничари / Садомијачки - Скопје - Скара Бар
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничари / Садомијачки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Скара Бар

СкараБар е првиот отмен ресторан за вистинските мераклии. Гостилницата СкараБар со својата карактеристична национална кујна ве кани да дојдете и уживате во големиот избор на традиционални јадења.

СкараБар ви нуди прекрасен начин да го започнете денот, пријатно да го поминете својот деловен ручек или незаборавно да ја завршите вечерта со жива музика, со мајсторите на прекрасната македонска песна.

Гостилница СкараБар има потреба од:

Хигиеничари / Садомијачки

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција 


Личен профил:

 • Позитивен став и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионален однос кон работата
 • Одговорност и способност за организација


Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања во висина од 20.000 денари
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатна работна атмосфера
 • Работа во смени


Испратете Ваша биографија преку полето Брза Апликација!

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Контакт телефон: 075/727-110

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде