Vrabotuvanje.com - Правник/ Човечки ресурси - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Правник/ Човечки ресурси

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

ПРАВНИК / ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ
 

Потребни квалификации:

  • Високо образование - Правен факултет;
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутер
  • Креативност и способност за тимска работа;
  • Добри комуникациски и организациски способности;
  • Претходно работно искуство

Ние нудиме:

  • Одлични услови за работа;
  • Позитивна работна атмосфера;
  • Можност за напредување;

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде