Vrabotuvanje.com - Доставувач - Скопје - ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ


 

ДПТУ ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ поради проширување на својот тим вработува едно лице за позиција

ДОСТАВУВАЧ
Реон Скопје


Работната позиција вклучува: 
 • Одговорен за протокот на пратки
 • Превземање и навремено доставување на пратки,
 • Водење на уредна документација,
 • Извршува сродни работи по налог на претпоставен

Потребни квалификации: 
 • Минимум ССС образование 
 • Возачка дозвола минимум Б категорија (активен возач)
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 
Личен профил:
 • Вредна и одговорна личност 
 • Професионалност
 • Подготвеност за тимска работа 
 • Јаки организациски и комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок


Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде