Vrabotuvanje.com - Асистент за човечки ресурси - Скопје - ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за човечки ресурси

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ


 

ДПТУ ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ поради проширување на својот тим вработува едно лице за позиција

АСИСТЕНТ ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ
Реон Скопје


Работната позиција вклучува: 
 • Одговара за спроведување на кадровски и трудови политики и активности во согласност со стратегијата на компанијата
 • Организира и управува со активности за прием и обработка на документи и ажурирање на податоци за вработените во системот
 • Организира прием и обработка на барања, молби, одлуки, решенија, налози, итн
 • Комуникација со вработените заради проверка на успешното обавување на работењето на работното место
 • Следење на правни регулативи потребни за работата на компанијата
 • Има функција на канцелариски офицер и е задолжен за целокупното документациско архивирање и менаџирање на сите деловни процеси

Потребни квалификации: 
 • Завршено соодветно образование 
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 
Професионални знаења и способности:
 • Динамична личност со изразени комуникациски и презентациски вештини
 • Способност за работа под притисок и работа со кратки рокови
 • Професионалност и дискретност
 • Одговорност и уредност во извршување на секојдневните обврски
 • Аналитичност, организираност и самоиницијативност
 • Способност за тимска работа


Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде