Vrabotuvanje.com - Архитект - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ

Елена Лука Хоум вработува архитект

Потребни квалификации:

 • Високо образование (ВСС) - Архитектонски факултет
 • Одлично познавње на MS Office, AutoCAD, ArchiCAD
 • Познавање на англиски јазик
 • Поседување возачка дозвола Б-категорија

Потребни вештини и познавања:

 • Одлични познавања од областа на архитектура и проектирање
 • Искуство и познавање во проектирање на градби и објекти од различни типови и категории ќе се смета за предност
 • Познавање и искуство во проектирање, контрола и синхронизација со други фази на проектирање ќе се смета за предност
 • Познавања и следење на светските трендови во архитектурата
 • Иницијативност, доверливост, способност за аналитичка работа
 • Способност за функционирање во високо динамична работна атмосфера

Услови:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Можности за напредување
 • Работно време секој работен ден од 08 до 16 часот

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде