Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ

Елена Лука Хоум вработува графички дизајнер

Потребни квалификации:

 • Соодветно образование за Графички дизајнер / Мултимедија дизајн
 • Одлично познавање на Adobe Photoshop и Adobe Illustrator
 • Портфолио со досегашни проекти / дизајни (линк)

Потребни вештини и познавања:

 • Одлични познавања од областа на графичкиот дизајн
 • Познавање или искуство во печатарската дејност
 • Познавања и следење на светските трендови, конкуренцијата и програмите за дизајн
 • Иницијативност, доверливост, способност за креативна работа
 • Способност за функционирање во високо динамична работна атмосфера

Услови:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Можности за напредување
 • Работно време секој работен ден од 08 до 16 часот

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде