Vrabotuvanje.com - Маркетинг агент - Скопје - ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг агент

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕНА ЛУКА ХОУМ

Елена Лука Хоум вработува маркетинг агент

Потребни квалификации:

 • Завршено ВСС (Маркетинг; Бизнис економија; или слично)
 • Одлично познавање на алатките за рекламирање (Google Ads, FB / Instagram Ads)
 • Одлично познавање на Англиски јазик
 • Работно искуство од минимум 2 години во областа
 • Познавање и менаџирање на веб страни за продажба (следење продажба; статистика; менаџирање на артикли) се смета за предност

Потребни вештини и познавања:

 • Одлични познавања и искуство во областа на маркетингот
 • Познавања и следење на светските трендови, конкуренцијата и новости во маркетингот
 • Иницијативност, доверливост, способност за креативна работа
 • Способност за функционирање во високо динамична работна атмосфера

Услови:

 • Пријатна работна атмосфера
 • Можности за напредување
 • Работно време секој работен ден од 08 до 16 часот

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде