Vrabotuvanje.com - Фармацевтски / хемиски техничар - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски / хемиски техничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следната работна позиција: 
 
ФАРМАЦЕВТСКИ/ХЕМИСКИ ТЕХНИЧАР
 
 
  • Средно образование (фармацевтски или хемиски техничар)
  • За работа во сектор:  производство
  • Работно време: од понеделник до петок
          Прва смена – од 6 до14 ч
          Втора смена – од14:30 до 22:30 ч
  • Државните и верските празници се неработни
  • Обезбеден превоз

 

Само кандидатите што ќе влезат во потесниот избор ќе бидат контактирани.

 
При апликација, задолжително да се испрати CV преку полето Брза Апликација.
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде