Vrabotuvanje.com - Чувар - Кисела Вода - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Чувар - Кисела Вода

Скопје

Рок за пријавување:

  • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД


 

Спорт-Лаиф Трејд ДОО e компанија која работи на пазарот на игри на среќа подолго од 20 години. Деловната политика на компанијата се заснова на современи деловни принципи. Во текот на изминатите години станавме еден од водечките организатори во областа на игри на среќа и спортските обложувалници. Постојано сме во потрага во пронаоѓање на квалитетни кадри.Се грижиме и инвестираме во своите вработени преку тимска соработка и разни обуки за континуиран развој и професионален напредок во кариерата,што претставува наш приоритет.

За своите потреби Спорт Лаиф вработува на позиција:
ЧУВАР - КИСЕЛА ВОДА

 
Опис на работни задачи:
  • Врши надзор и обезбедување на објектите
  • Врши обезбедување на инвентар и опрема
  • Се грижи за безбедноста на објектот
  • Врши контрола на влегувањето и излегувањето на лица кои влегуваат во објекти што работат до 01 часот по полноќ
  • Се грижи за хигиената на објектот во периодот во кој е на работа

Потребни квалификации и вештини:
  • Средно образование
  • Со / без работно искуство
  • Познавање на работа со компјутери (MS Office)
  • Возачка дозвола Б категорија

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде