Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

МАГАЦИОНЕР

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство минимум 3 години
  • Пожелно поседување возачка дозвола

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Редовна месечна плата по договор
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде