Vrabotuvanje.com - Пакувач на онлајн нарачки - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пакувач на онлајн нарачки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје

One Stop Shop има потреба од вработување на 

ПАКУВАЧ на онлајн нарачки

Одговорности:

 • Примање и подготовка на нарачки пристигнати преку онлајн платформа
 • Координација околу собирање на сите производи од нарачките, од различни продажни места
 • Познавање на работа со голем број на артикли
 • Работа на каса
Потребни квалификации:
 • ССС;
 • Искуство во користење на основни компјутерски програми и мобилни апликации;
 • Снаодливост, брзина и способност за исполнување на сложени задачи во краток рок;
 • Способност за работа под притисок
 • Способност за превземање на брзи реакции при пакување на нарачки;
 • Претходно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност.
Личен профил:
 • Подготвеност за тимска, динамична работа;
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
 • Самоиницијативност
 • Љубезност, професионален однос кон клиентите.
Што нудиме:
 • Pедовни месечни примања
 • Дополнителни бонуси врз основа на остварени таргети
 • Работа во смени
 • Пријатна работна атмосфера,
 • Да бидете дел од тимот на најбзо растечката онлајн платформа.
 

Како да аплицирате: Сите заинтересирани кандидати своите биографии – CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со назнака Пакувач.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде