Vrabotuvanje.com - Работник во автоперална - Skopje East Gate - Skopje East Gate - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во автоперална - Skopje East Gate

Skopje East Gate

Рок за пријавување:

  • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција:

РАБОТНИК ВО АВТОПЕРАЛНА
(Skopje East Gate Mall)

 

Работни задачи:

  • Извршување на сите работи поврзани со автоматската перална;
  • Организирање и распределување на жетони;
  • Услужување на клиентите;
  • Одржување на хигиена во пералната.

Потребни  квалификации:

  • ССС;
  • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови;
  • Способност  за самостојна и тимска работа.
     

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде