Vrabotuvanje.com - Бравар - Тетово - РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тетово

Рок за пријавување:

 • РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово

Друштво за производство, трговија и услуги 
РЕНОВА ДОО експорт - импорт с. Џепчиште, Тетово

Објавува ОГЛАС за вработување на:​​

БРАВАР

Квалификации:
 • ( ССС ) - машинска насока 
 • Предност ке имаат кандитати со работно искуство во бараната област.
 
Одговорности и задачи:
 • Врши браварски работи сечење, заварување и обработка на метал.
 • Проучува цртежи и скици и врз база на изработува производи и делови за вградување
 • Ја цени можноста на искористување на стари делови и конструкции и ги складира во магацин
 • Ги врши сите работи предвидени со интерните норми на организационата единица предвидени за соодветна квалификација
 
Личен профил:
 • Одлични комуникациски вештини
 • Одлични организациски способности
 • Наклонетост кон тимска работа, самостојност и иницијатива
 • Мотивиран за работа со висок квалитет
 • Креативност и упорност во остварување на поставените цели
 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање решенија
 • Желба за континуирано професионално усовршување
 
Ние нудиме одлични работни услови, пробен период во времетраење од 3 месеци, со можност за вработување на неопределено време.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака „ Бравар“.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде