Vrabotuvanje.com - Графички Дизајнер - Тетово - РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички Дизајнер

Тетово

Рок за пријавување:

 • РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово

Друштво за производство, трговија и услуги 
РЕНОВА ДОО експорт - импорт с. Џепчиште, Тетово

Објавува ОГЛАС за вработување на:​​

ГРАФИЧКИ ДИЗАЈНЕР

Потребни квалификации:
 • Универзитетска диплома – во областа на Информатиката
 • Работно искуство како графички дизајнер или на слична позиција
 • Развиени компјутерски вештини и познавање на MS Office програмите
 • Одлично познавање на програмите за графички дизајн – Adobe: Photoshop, Indesign, Illustrator, Acrobat Professional, AutoCAD
 • Познавање на процесот на печатење
 • Одлично познавање на Англиски Јазик (усна и писмена комуникација)
 • Возачка дозвола Б-категорија
 
Личен профил:
 • Способност за анализа на проблеми, логично размислување и предлагање на решенија
 • Доверлива и одговорна личност, ориентирана кон остварување на резултати
 • Самоиницијатвост, упорност и енергичност
 • Високоразвиени интерперсонални и маркетинг вештини;
 • Креативност и иницијативност за самостојно истражување;
 • Максимална посветеност и одговорност кон реализирање проекти и почитување рокови;
 • Ликовен сензибилитет
 • Способност за работа под притисок, работа во динамично окружување
 • Комуникациски способности (визуелна комуникација)
 • Организациски способности
 • Способност за решавање на проблеми
 
Ние нудиме одлични работни услови, пробен период во времетраење од 3 месеци, со можност за вработување на неопределено време.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака „Графички Дизајнер “.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде