Vrabotuvanje.com - Инженер за ИТ и одржување - Тетово - РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инженер за ИТ и одржување

Тетово

Рок за пријавување:

 • РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово

Друштво за производство, трговија и услуги 
РЕНОВА ДОО експорт - импорт с. Џепчиште, Тетово

Објавува ОГЛАС за вработување на:​​

ИНЖЕНЕР ЗА ИТ И ОДРЖУВАЊЕ

Квалификации:
 • Завршено високо образование од областа на електротехника или информатика
 • Предност ке имаат кандитати со работно искуство во бараната област.
 
Стручен профил:
 • Одлично познавање на TCP/IP мрежна инфраструктура, switch, router и firewall системи;
 • Одлично познавање од областа на информациска безбедност;
 • Способност за развој на системи и методи, како и спроведување на процеси за континуирано и безбедно функционирање на ИТ инфраструктурата;
 • Oдлично познавање на .Net;
 • Одлично познавање на англиски јазик – пишан и говорен;
 • Одлично познавање на MS Office, особено Excel и Access.
 
Личен профил:
 • Одлични комуникациски вештини
 • Одлични организациски способности
 • Наклонетост кон тимска работа, самостојност и иницијатива
 • Мотивиран за работа со висок квалитет
 • Креативност и упорност во остварување на поставените цели
 • Флексибилност и ориентираност кон пронаоѓање решенија
 • Желба за континуирано професионално усовршување
 
Ние нудиме одлични работни услови, пробен период во времетраење од 6 месеци, со можност за вработување на неопределено време.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака „ Инженер за ИТ и одржување “.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде