Vrabotuvanje.com - Работник во кујна - Скопје - КИОСК КОМПАНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

Киоск Бургер Бар постои веќе 4 години и е специјализирано место за вистински американски бургери.

Со специфичната техника (Sous Vide) на приготвување на месото успеавме во целото време да го одржиме квалитетот на нашите производи на високо ниво, а со тоа создадовме голема мрежа на верни клиенти.

Денес можеме да се пофалиме дека сме во топ 3 сендвичари во градот.

Горди сме и на фактот  дека имаме сопствено производство на месо и леб, кое го сметаме како голем удел во нашиот успех.

​На нашите вработени им нудиме пријатно место за работа со техники и технологии како во најразвиените европски држави.

 

КИОСК има потреба од:

РАБОТНИК ВО КУЈНА
 

Опис на работно место:

  • Работа на скара или припрема на сендвичи.

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Навики за одржување ред и хигиена;
  • Способност за тимска работа и работа под притисок. 

​Ние нудиме:

  • Месечна нето плата: 25.000 денари;
  • Работа во две смени од 09.00 до 17.00ч и од 16.00 до 24.00ч.


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација".

Телефонски број за контакт:
 070 66 99 45.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде