Vrabotuvanje.com - Тим координатор на проект - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тим координатор на проект

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

тим координатор на проект
обласТ: телекомуникации 

Основните квалификации и  барања на компанијата кои кандидатот треба да ги исполнува за оваа позиција се:

 • Да има завршено Високо обрзование
 • Работно искуство од областа најмалку 5 год
 • Одличнo познавања на Англиски јазик
 • Пожелно познавање на Германски јазик
 • Напредно познавање на MS Office: Word, Excel(задолжително)

Истовремено, кандидатот треба задолжително да ги поседува следните познавања, вештини и квалификации:

 • Искуство во работа во ИТ централен систем
 • Искуство со работа на проекти на терен
 • Искуство во координирање на тимови на терен
 • Процесно планирање и координација на проектот
 • Координација на тимови во областа на телекомуникации
 • Познавање на оперативни системи
 • Ефикасно управување со време, приоритети и да почитува рокови
 • Способност за тимска работа
 • Ориентираност кон решавање на проблеми
 • Подготвен да учи и да се справува со предизвици на работното место
 • Квалитетно и навремено извршување на работните задачи
 • Проактивност и висока исполнителност;
 • Способност за работење во динамична работна средина;
 • Одговорна, прецизна, проактивна личност, ориентирана кон остварување резултати.

Што нудиме ние:

 • Работа во Интернационална компанија
 • Добра работна и колегијална атмосфера
 • Простор за професионална и лична надградба
 • Солиден месечен надоместок

​​

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови потребно е да испратат Професионална биографија (CV), најдоцна до 31.10.2021 год

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде