Vrabotuvanje.com - Eлектроинженер/Електротехничар - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Eлектроинженер/Електротехничар

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Eлектроинженер / Електротехничар

Опис на работна позиција:

 • Техничка продажба на мерна опрема;
 • Креирање на понуди за мерна опрема.
 • Техничка подршка за клиенти;
 • Повремена инсталација на уреди за мониторинг
 • Пост-продажни услуги;
 • Техничка асистенција;
 • Запознавање со технички спецификации и останати задачи и решавање на проблеми поврзани со горенаведеното;

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование (особено: Средно образование од електротехничка струка (висок или низок напон))
 • Компјутерски познавања од соодветната област;
 • Познавање на англиски јазик.
 • Техничка асистенција
 • Возачка дозвола категорија Б

Место каде се извршува работата:

 • Канцеларии во Скопје – Центар 

​​

Ако сте самостојна, проактивна и организирана личност, Ве покануваме да ја испратите Вашата биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде