Vrabotuvanje.com - Facebook Advertising Specialist - Скопје - АЛФА ЛАБ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Facebook Advertising Specialist

Скопје

Рок за пријавување:

  • АЛФА ЛАБ ДООЕЛ

FACEBOOK ADVERTISING SPECIALIST

 

Потребно е кандидатите да имаат искуство со следниве технологии:

  • Минимум 3 години работно искуство;
  • Напредно познавање на Facebook Business Manager, Google Ads, креирање на реклами и аналазирање;
  • Континуирано следење на Facebook рекламите и нивно подобрување;
  • Администрирање на социјални медиуми и објавување на истите;
  • Администрирање на содржини на веб сајт и ecommerce платформи;
  • Желба за проучување нови технологии;

Платата се одредува во зависност од искуството: 25.000 ден – 35.000 ден + Бонус!

Алфа Лаб е компанија која својот успех го базира на тимската работа и динамичен развој, Ве повикуваме да станете дел од нашиот тим!

Испратете биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде