Vrabotuvanje.com - Агент за грижа на корисници на шведски јазик (м/ж) - Remote - Q Experience d.o.o.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за грижа на корисници на шведски јазик (м/ж)

Remote

Рок за пријавување:

  • Q Experience d.o.o.

 

 

Звучи примамливо?
Кликни на линкот подолу!

За повеќе информации во
врска со работните можности
во heloo можеш да не’ следиш и на социјалните мрежи!

      


 

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде