Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - ОФИС ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОФИС ПЛУС ДООЕЛ

Реномиран, ексклузивен ресторан во центарот на Скопје поради проширување на својот тим
има потреба да вработи:
 
ХИГИЕНИЧАРКА
 
Потребни квлалификации:
  • ССС 
  • Претходно работно искуство во одржување хигиена во угостителски објекти ќе се смета за предност
 
Профил на личност:
  • Способност за тимска работа и работа под притисок
  • Динамична, темелна и исклучително педантна личност
  • Љубезна комуникација со вработените
  • Одговорна, лојална и трпелива личност
 
Опис на работно место:
  • Одржување на хигиена во објектот и другите помошни простории
  • Одржување хигиена на средствата за работа во објектот
 
Испратете ваша биографија (CV) и мотивационо писмо, преку полето Брза Апликација, со назнака „Хигиеничарка”. 
 
Огласот е отворен 7 (седум) дена. 
 
Само одреден број на селектирани кандидати ќе бидат известени и повикани на разговор.
 
Со испраќањето на вашето CV дозволувате истото да се чува и за намена вработување на исти и слични работни позиции.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде