Vrabotuvanje.com - Виљушкарист - Скопје - Саник Инженеринг ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Саник Инженеринг ДООЕЛ
 

Саник Инженеринг е компанија посветена на креирање и создавање на урбани и функционални станбени и деловни простори со уникатен дизајн...           
                
Нашиот тим од професионални и искусни архитекти при осмислувањето на објектите секогаш е инспириран и ги става во фокус желбите и потребите на купувачите.     

Нашата компанија постојано се стреми кон иднината, ги следи светските трендови во градежништвото и архитектурата. Препознатливи сме по квалитетот кој го создаваме со примена на современи стандарди и технологии во изградбата. 

Нашите проекти влеваат доверба во нашите клиенти преку создавање на трајни вредности за идни генерации.

Саник Инженеринг има потреба од следната работна позиција

ВИЉУШКАРИСТ


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство со  управување на виљушкар ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Лиценца за работа со виљушкар ќе се смета за предност
 • Истовар и складирање на стока
 • Товарање и истоварање на стока во возила за транспорт
 • Одржување на ред и организираност

Ние нудиме:

 • Кандидатите кои се пријавуваат на огласот потребно е да поседуваат силна мотивација и вештини за самостојна и тимска работа, способност за одговорно и доверливо извршување на работните задачи и желба за континуирано учење и унапредување на знаењето.
 • Стабилност и можност за развивање
 • Градење на успешна кариера
 • Можност за надградба на професионален план
 • Одлични услови за работа – атрактивна и динамична работа
 • Мотивирачки месечен надомест.

 Доколку ги исполнувате условите и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете кратка биографија со назнака за позицијата, преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде