Vrabotuvanje.com - Работник на пулт - Скопје - КИОСК КОМПАНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на пулт

Скопје

Рок за пријавување:

Киоск Бургер Бар постои веќе 4 години и е специјализирано место за вистински американски бургери.
Со специфичната техника (Sous Vide) на приготвување на месото успеавме во целото време да го одржиме квалитетот на нашите производи на високо ниво, а со тоа создадовме голема мрежа на верни клиенти.
Денес можеме да се пофалиме дека сме во топ 3 сендвичари во градот.
Горди сме и на фактот  дека имаме сопствено производство на месо и леб, кое го сметаме како голем удел во нашиот успех.
​На нашите вработени им нудиме пријатно место за работа со техники и технологии како во најразвиените европски држави.

 

КИОСК има потреба од:

РАБОТНИК НА ПУЛТ
 

Опис на работно место:

  • Прием на нарачки
  • Брзина при прием на нарачки, љубезност и културен однос во комуникација со клиентите.
  • Организација и чистење на просторот за седење.
  • Основни познавање на работа со компјутери.
  • Основно познавање на англиски јазик.

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС
  • Со или без претходно работно искуство

​Ние нудиме:

  • Месечна нето плата: 23.000 денари
  • Работа во две смени од 09.00 до 17.00 и од 16.00 до 24.00


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"
Телефонски број за контакт:
 070 66 99 45

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде