Vrabotuvanje.com - Хигиеничар во погон - Скопје - ЕВРОПА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар во погон

Скопје

Рок за пријавување:

AД Европа: Слатка бајка на вкусови кои гарантираат уживање

Уживајте во вкусот кој ги поминува границите и ги надминува вашите очекувања

AД Европа е компанија која остава свој белег на голем број генерации и тоа признание гордо го носи повеќе од 135 години, што ја прави една од најстарите компании во кондиторската индустрија на Балканот. Така, пренесувајќи го искуството и зголемувајќи го квалитетот низ повеќе генерации, таа станува она што е денес – стабилна индустриска компанија со продажба на своите производи на странски и домашен пазар.

АД ЕВРОПА објавува оглас за работно место 

хигиеничар во погон
СЛОБОДНИ МЕСТА: 6


 

Задачи на работно место:

  • Секојдневно се грижи за хигиената на просторот во производните хали. За таа цел го спроведува планот за хигиена на просторот и води секојдневно дневник за чистење на просторот.
  • Требува потребни средства и опрема за чистење и сл. 

Компанијата нуди: 

  • Редовни месечни примања
  • Можност за учење и обука за повисоки работни места, напредување

Работно време и место:

  • Работа во смени 
  • Прва смена од 06h - 14h
  • Втора смена од 14h -22h

Место на извршување Ул. 808 бр. 8 1000 –Скопје

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде