Vrabotuvanje.com - Возачи за меѓународен транспорт - Скопје - С5 ЛОГИСТИК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи за меѓународен транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

 • С5 ЛОГИСТИК ДООЕЛ

С5 Логистик центар, реномирана компанија од областа на транспорт и логистика, објавува оглас за

ВОЗАЧИ ЗА МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ​
 

 

Опис на работното место​​:

 • Управување со товарно моторно возило со уредна документација
 • Навремено, совесно, одговорно и професионално  извршување на работните задачи
 • Одржување на исправноста и хигиената на возилото
 • Други задачи доверени од страна на одговорното лице

 

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование 
 • Поседување возачка дозвола Е категорија
 • Познавање на англиски јазик (дополнителен интернационален јазик ќе се смета за предност)
 • Способност за работа со динамично темпо и со временски рокови
 • Амбициозност и посветеност на работата
 • Работно искуство ќе се смета за предност


Ние нудиме:

 • Конкурентна плата
 • Пријатна работна атмосфера
 • Кооперативен и пријателски Тим
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства

 

Те очекуваме, приклучи се на нашиот Тим!

Своите професионални биографии доставете ги преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде