Vrabotuvanje.com - Работник во производство - Скопје - СОЛЕТА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • СОЛЕТА ДОО

СОЛЕТА е успешна Македонска приказна која во изминатите 20 години со труд и напорна работа успеа да се изгради во препознатлив бренд со асортиман од 70-тина производи чијшто број во континуитет се зголемува, а за тоа е најзаслужен тимот од 110 вработени кој е распространет во секторите за производство, дистрибуција и продажба.

ИМП СОЛЕТА има потреба од 1 лице на следното работно место

РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВО

 
 

Kвалификации:

 • Минимум ССС
 • Претходно работно искуство во производствен процес

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност и иницијативност

Одговорности и задачи:

 • Тековни работни задачи поврзани со бараното работно место
 • Водење записи за секој производ
 • Одржување хигиена на машината на која се работи

Услови за работа:

 • Работа во 3 смени (Понеделник- Петок)
 • Годишен одмор – 20 работни дена 
 • Плата 21.000-24.000мкд
 • Регрес за годишен одмор (К15)

​Вашите пријави испратете ги преку полето Брза Апликација!

При испраќање на своите биографии Ве молиме назначете го работното место за кое конкурирате.

Разгледување , селектирање и  интервјуирање на пријавените кандидати ќе се врши во времетраење на огласот и по завршување на истиот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде