Vrabotuvanje.com - Деловен асистент - Скопје - ДАБЛЈУ ЕКО ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Деловен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДАБЛЈУ ЕКО ДООЕЛ СКОПЈЕ

ДАБЛЈУ ЕКО ДООЕЛ увоз-извоз  СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ВРАБОТУВАЊЕ НА:

1 извршител- Деловен асистент

Општи квалификации и услови:

  • Најмалку средна стручна подготовка,
  • Задолжително поседување Б категорија
  • Задолжително познавање на Турски јазик, дополнително познавање на  Англиски јазик се смета за предност 
  • Компатибилен со тимска работа и флексибилно работно време,
  • Перформанси отворени за развој на кариерата

Доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV (работна биографија) преку полето Брза Апликација ,со назнака за позицијата за која се аплицира : Најдоцна до 25.10.2021

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде