Vrabotuvanje.com - Администратори, Асистенти, Продавачи и Хигиеничар - Територија на РМ - Евронационал Транс ДООЕЛ увоз-извоз Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратори, Асистенти, Продавачи и Хигиеничар

Територија на РМ

Рок за пријавување:

  • Евронационал Транс ДООЕЛ увоз-извоз Охрид

 

ЕВРОНАЦИОНАЛ ТРАНС ДООЕЛ увоз-извоз
ПРЕТСТАВНИШТВО СКОПЈЕ

за потребите на својата канцеларија со локација во град Скопје,

објавува оглас за вработување на кандидати на следните работни позиции:
 

1. АДМИНИСТРАТОРИ/КИ 4 (четири) Извршители
2. АСИСТЕНТ 1 (еден) Извршител
3. ПРОДАВАЧИ/КИ 6 (шест) Извршители

Потребни квалификации:
Со или без работно искуство
Познавање на англиски јазик

4. ХИГИЕНИЧАР 1 (еден) Извршител

Потребни квалификации:
Со или без работно искуство
 

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето за Брза апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде