Vrabotuvanje.com - Менаџер/ка / Касиер/ка - Скопје - НОРДИЦ ФРУИТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер/ка / Касиер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • НОРДИЦ ФРУИТС ДООЕЛ
 • Адреса: Бул.Партизански Одреди бр.47, 1000 Skopje

NORDIC FRUITS
има потреба од следната работна позиција:

МЕНАЏЕР/КА / КАСИЕР/КА
Реон: Скопје

Потребни квалификации​:

 • Завршено средно образование;
 • Работно искуство како касиер или слично;
 • Познавање на компјутери.

Личен профил:​

 • Сериозен и одговорен кон задачите;
 • Комуникативен и лојален;
 • Превзема иницијатива и е посветен;
 • Работа во тим.

Ние Ви нудиме:​

 • Минимална плата од 17.000 МКД + бонуси;
 • Пријатна работа атмосфера;
 • Работно време: 6 дена во неделата;
 • Работа во две смени.

 

 
Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да се пријавите преку полето Брза Апликација со испраќање на кратка биографија (CV).
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде