Vrabotuvanje.com - Дипломиран фармацевт - Скопје - Виола Трејд ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран фармацевт

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виола Трејд ДООЕЛ

 
 
Веледрогерија Виола Трејд има потреба од вработување на мотивирана и амбициозна личност која би се придружила на тимот како:
 
 
ДИПЛОМИРАН ФАРМАЦЕВТ
За работа во комерција
 
 

Потребни квалификации:

  • Високо образование;
  • Минимум 3 години претходно работно искуство во дејноста;
  • Познавање на MS Windows и MS Office.

Способности и вештини:

  • Стручност и елоквентност, енергичност;
  • Претприемачки дух;
  • Справување со работа под притисок;
  • Исполнување таргети.
 
 
Вашата Професионална Биографија (на македонски јазик, задолжително со фотографија) доставете ја преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата „За Фармацевт“.
 

Напомена:
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака и фотографија нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде