Vrabotuvanje.com - Раководител на маркет и Продавач/и - Струмица - Струмица - ЕЛЕКТРОМЕТАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на маркет и Продавач/и - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

 • ЕЛЕКТРОМЕТАЛ


 

 

Друштвото Електрометал 1949 ДООЕЛ Скопје има потреба за вработување на работници за работни места во Подружница ЕЛЕКТРОМЕТАЛ Струмица:

 1. Раководител на маркет Струмица

Потребни квалификации:

 • Средна или висока стручна спрема
 • Задолжително познавање на компјутери ( MS Office)
 • Искуство на одговрно работно место ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола- Б категорија  
 • Способност за тимска работа
 • Комуникативност
 • Одговорен за целосно организирање на работата на маркетот
 1. Продавач/и во СТРУМИЦА

Потребни квалификации:

 • Средна стручна спрема
 • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)
 • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија, електричен алат, хемија
 • Возачка дозвола ,,Б,, категорија (активен возач)
 • Комуникативност
 • Способност за тимска работа

Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното местоРаководител или Продавачнајдоцна до 01.12.2021 година.

Напомена

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде