Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО

 

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ - Компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини, сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјал за слаткарство, пекарство, пивска и месна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

ХИГИЕНИЧАР - 1 ИЗВРШИТЕЛ
 

Услови:

 • Завршено средно образование;
 • Искуство како Хигиеничар минимум 1 (една) година , работното искуство како Хигиеничар ќе се смета за предност;

Личен профил:

 • Организираност и одговорност;
 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски;
 • Висока работна етика;

Одговорности и задачи:

 • Се грижи за одржување на хигиената во деловните простории на управната зграда и канцелариите на менаџментот.

Ние нудиме:

 • Редовна плата која може да прогресира во зависност од перформансите и работната успешност;
 • Позитивна работна атмосфера;

Со аплицирањето кандидатот изјавува дека е согласен неговите лични податоци наведени во CV да бидат собрани и обработени од ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО Скопје во согласност со Законот за заштита на лични податоци.
Кандидатот изјавува дека е запознаен дека неговите лични податоци се собираат о обработуваат со цел избор на кандидат за позицијата за која аплицираат.
Кандидатот има право во секое време да ја повлече дадената согласност за чување и обработка на неговите лични податоци.

Доколу овој Оглас е предизвик за Вас, Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на апликацијата “ЗА ОГЛАС ЗА ХИГИЕНИЧАР“.

Напомена:

 • Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во Огласот се молат да не аплицираат;
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде