Vrabotuvanje.com - Пица мајстор / Продавач (м/ж) - Скопје - ФУД ТРАК КОМПАНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пица мајстор / Продавач (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФУД ТРАК КОМПАНИ ДОО


Една поинаква приказна за Вашето омилено италијанско катче во Скопје.
Првата Автентична Наполитанска пица во срцето на Градскиот парк.


Во моментов, имаме потреба од:

ПИЦА МАЈСТОР / ПРОДАВАЧ (м/ж)

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Со или без работно искуство;
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност.

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни, енергични и педантни;
 • Тимска работа и професионален однос;
 • Смисол за модерно декорирање;
 • Позитивен став,

Нудиме:

 • Примамлива плата;
 • Платена обука за изработка на автентична наполитанска пица.
   

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Пица мајстор.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Контакт телефон: 070 391 144

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде