Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Друштво за вештачење и процена ЕКСТРА КОНТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за вештачење и процена ЕКСТРА КОНТ ДООЕЛ Скопје
Вештачењата несомнено претставуваат најчесто применуван начин за утврдување на фактичката состојба во судско-правната практика. Нашиот тим посветува големи внимание во целокупниот процес на вештачење, ангажирање на стручно вешто лице со лиценца, запазување на роковите за изготвување на стручниот наод и постојана комуникација со странките. Целта на друштвото е навремено, квалитетно и независно изготвување на судските вештачења и процени за потребите на надлежните судовиво државата, како и за потребите на осигурителни друштва, адвокати, компании и физички лица.
 

Друштво за вештачење и процена ЕКСТРА КОНТ ДООЕЛ Скопје, има потреба од следната работна позиција

ХИГИЕНИЧАРКА


Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Со или без работно искуство

Одговорности и задачи:

  • Одржување високо ниво на хигиена во деловни простории
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената

Личен профил:

  • Високо ниво на точност и педантност
  • Флексибилност
  • Доверливост
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените услови можат да испратат CV
​преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде