Vrabotuvanje.com - Call оператори за продажба - Скопје - Скопје - Друштво за трговија и услуги 3МГРУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call оператори за продажба - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и услуги 3МГРУП ДООЕЛ Скопје


Call оператори за продажба

Се бараат амбициозни, одговорни, упорни, комуникативни лица кои зборуваат македонски и албански јазик за работа во call centar, во областа на продажба и комуникација со странки.

Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство во продажба

Следува интервју и почетна обука од 2 недели за избраните кандидати (неплатена обука).

По обуката се вработуваат избраните кандидати, само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата.

 

Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот.

Фиксна плата + бонус.

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде