Vrabotuvanje.com - Фотограф - PNG Maker - Скопје - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фотограф - PNG Maker

Скопје

Рок за пријавување:

 
 
Bazaro има потреба од следната работна позиција:
 
ФОТОГРАФ - PNG MAKER
 

Идеалниот кандидат треба да ги поседува следниве квалитети: 

 • ССС/ВСС
 • Претходно работно искуство од 2 години
 • Да има идеи, отворен за нови предизвици и работи 
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Одговорност кон работата
 • Да заврши задачи во краток временски период

Личен профил:

 • Изразени комуникациски способности
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа

Опис на работната позиција:

 • Фотографирање на продукти
 • Детален опис на производите
 • Едитирање на сликите


Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде