Vrabotuvanje.com - Општи работници - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

општи работници

Задачи на работно место:

 • Собирање на производи од лента
 • Пакување на производи во поединечни и транспортни кутии
 • Лепење на декларации
 • Одржување на хигиената на работно место

За извршување на горенаведените работни задачи, вработениот треба да ги поседува следните  услови и карактеристики:

 • ССС (завршено средно образование)
 • Брзина, прецизност, одговорност, ефикасност во работата
 • Насоченост на тимска работа  
 • Работно искуство во производство ќе се смета за предност​

КОМПАНИЈАТА НУДИ:

 • Склучување на договор на определено време со можност за продолжување
 • Редовни месечни примања
 • Можност за учење и обука за повисоки работни места, напредување

Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат условите, своето резиме (CV) можат да го пратат преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде