Vrabotuvanje.com - Автомеханичар (мехатроничар) - Скопје - Cilaz Laze DOOEL Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автомеханичар (мехатроничар)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Cilaz Laze DOOEL Skopje
 • Адреса: Ul.Mitropolit Teodosij Gologanov 132, 1000 Skopje
 • Веб страна: http://www.cilaz.mk

  
            

ЦИЛАЗ е компанија која постои во Македонија веќе 23 години. Продаваме делови од програмата на Цитроен, Пежо и Рено. Располагаме со салон и сервис за возила и продавница за резервни делови. Во моментов, имаме потреба од:

 
АВТОМЕХАНИЧАР (МЕХАТРОНИЧАР) - СКОПЈЕ
 
Потребни квалификации:
 • ССС 
 • Со или без работно искуство
 • Пожелно е да поседува возачка дозвола Б-категорија 
Одговорности и задачи:
 • Работа во сервис за возила
 • Поправка на моторни возила
Личен профил:
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Посветеност кон работата
Нудиме:
 • Динамична работа со можност за усовршување на професионален план, како и одлични услови за работа
   

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде