Vrabotuvanje.com - Работник во погон за преработка на овошје и зеленчук - Скопје - ФУД БАР ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во погон за преработка на овошје и зеленчук

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФУД БАР ДОО
  • Адреса: ул.Перо Наков бр.31, 1000 Скопје


РАБОТНИК ВО  ПОГОН ЗА ПРЕРАБОТКА НА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ ​
 

Да овозможиме на секое македонско семејство преку заштеда на време да ги ужива придобивките од здравата храна!
Погон за преработка на овошје и зеленчук има потреба од работник со искуство во преработка и пакување на свеж зеленчук и овошје.
Погонот се наоѓа во близина на кванташкиот пазар во Скопје.
​Работно време во смени.

Потребни квалификации и одговорности:

  • Пожелно е да има работно искуство во производство
  • Тимски работник
  • Внимание за деталите
  • Правилно и внимателно подготвување, составување и пакување на производи
  • Стандард на лична хигиена и хигиена на работното место
  • Можност да се справи со физичките барања на работното место
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде