Vrabotuvanje.com - Шивач/ Кројач - Скопје - Хавеп Македонија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Хавеп Македонија

Хавеп Македонија како дел од Хавеп групацијата има потреба од Текстилни работници

Хавеп групацијата повеќе од 150 години произведува професионална заштитна и работна облека изработена од високо квалитетни ткаенини а во Македонија повеќе од 50 години.

ШИВАЧ - 30 ИЗВРШИТЕЛИ
КРОЈАЧ  - 2 ИЗВРШИТЕЛИ


 
ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
  • Прецизност во работата
  • Вредна и одговорна личност
  • Способност за индивидуална и тимска работа

Заинтересираните кандидати треба да достават CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде