Vrabotuvanje.com - Работници во производство - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕКАБЕСКО АД


ПЕКАБЕСКО АД

АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомеснати производи и трговец на големо со прехранбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите Ви ги нуди слободниве работни позиции:

РАБОТНИЦИ ВО ПРОИЗВОДСТВО 10 (десет) ИЗВРШИТЕЛИ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Со основно или средно образование
  • Со или без работно искуство (предност имаат кандидати кои имаат работно искуство во прехрамбената индустрија)  
  • Трудољубиви со воља за работа
  • Способност за тимска работа 

Работниот однос се склучува на одредено време 3 месеци со можност за продолжување, нето плата до 20.000,00 денари , плус топол оброк и превоз, работата е во три смени кои се менуваат неделно,а неделното работно време изнесува 40 часа,избор ќе се изврши во рок од 5 дена  по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати.

Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација
Апликациите да се достават заклучно со 05.12.2021 година.
Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде