Vrabotuvanje.com - Администратор за тендерско работење - Скопје - РИКОМАК КОПИР-СЕРВИС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор за тендерско работење

Скопје

Рок за пријавување:

 • РИКОМАК КОПИР-СЕРВИС

Rikomak Copier Service ги бележи своите скромни почетоци од 1991 година, како единствен снабдувач, увозник, и сервисен центар на Nashua фотокопири во Република Македонија. Со зголемената побарувачка на решенија за печатење и копирање, во комбинација со професионализам и стручност на сервисниот центар, компанијата доживеа раст, a притоа континуирано го одржа нивото на квалитет.

Ја задржавме нашата позиција на пазарот со нагласување на важноста на квалитетот за нашиот бизнис, на исто ниво како и нашите ценети клиенти. Во суштина, ние се стремиме да им обезбедиме производи и услуги кои ги задоволуваат и дури ги надминуваат нивните очекувања. 

Посветени сме на континуирано усовршување и имаме воспоставено систем за управување со квалитет кој обезбедува рамка за мерење и подобрување на нашите перформанси.

Администратор за тендерско работење
еден ИЗВРШИТЕЛ

Потребни вештини и способности:

 • Комуникациски и презентерски вештини
 • Професионален однос кон клиенти
 • Организациски вештини, љубезност и позитивност
 • Флексибилност за работа на терен

Одговорности и задачи:

 • Изработка на тендерска документација (техничка и административна)
 • Секојдневно следење на активни тендери во земјата и регионот и проследување на информација до тимот
 • Изработка и следење на договори.

Потребни квалификации:

 • ВСС Економски/ Правен факултет
 • Претходно работно искуство со проекти, следење и управување со тендери
 • Одлично познавање на Microsoft Office
 • Работа со компјутери и  Word, Excel, Outlook, Internet.
 • Познавање на Закон за јавни набавки
 • Возачка дозвола Б- категорија – активен возач


Ние нудиме:

 • Редовна плата + бонуси од сработеното
 • Службен телефон и службено возило
 • Обезбедена обука
 • Работно време од понеделник до петок 08:00 - 16:30ч

 

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил,
пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Повеќе информации на: www.rikomak.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде