Vrabotuvanje.com - Продавач на деликатесни производи - Скопје - Друштво за трговија, услуги, увоз и извоз БОТТЕГА ДЕЛ ГУСТО ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на деликатесни производи

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија, услуги, увоз и извоз БОТТЕГА ДЕЛ ГУСТО ДОО Скопје

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДАЛИ СИ
ГАСТРОНОМ?
ПРИЈАВИ СЕ!
СТАНИ СПЕЦИЈАЛИСТ
ЗА ДЕЛИКАТЕСИ!

 

Бараме продавач на деликатесни млечни и сувомеснати производи.

Те очекува возбудлива кариера исполнета со предизвици! 

Пријави се доколку :

  • Знаеш да ракуваш со машини за сечење месни производи
  • Си љубител на добра храна
  • Зборуваш странски јазик (англиски, италијански) - ќе се смета како предност
  • Сакаш да научиш повеќе за културата и храната на Италија
  • Претходно искуство во подготовка и продажба на сувомеснати производи
  • Ти одговара работа во две смени

​Нето плата: 20.000 денари

Огласот е отворен до 18ти декември 2021.

Деталите за останатите услови и начинот на работа, пиши ни на мејл.

Кандидатите кои ќе остварат право на вработување ќе имаат соодветна пракса.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде