Vrabotuvanje.com - Bell Boy (Момче за куфери) - Скопје - ЛИМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Bell Boy (Момче за куфери)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИМАК ДОО
 
 

Limak Skopje Luxury Hotel

Limak Skopje HOTEL *****, recently opened the doors.

We are encouraging all qualified and enthusiastic people to apply for one of our available positions and become a proud and longterm staff member of our Limak Family.

Bell Boy
(Момче за куфери)

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум две години претходно работно искуство на иста позиција
  • Добро познавање на англиски јазик
  • Основно познавање  на работа на компјутер
  • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

 

Аплицирајте преку полето Брза Апликација. Во неисчекување сме да Ве запознаеме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде