Vrabotuvanje.com - Возач на камион, миксер и пумпа за бетон - Пробиштип, Штип, Македонски Брод, Крива Паланка - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион, миксер и пумпа за бетон

Пробиштип, Штип, Македонски Брод, Крива Паланка

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД

Друштвото за производство, трговија и транспорт на стоки поради зголемениот обем на работа го проширува својот тим на експерти и за таа цел објавува:

Оглас за следната работна позиција

ВОЗАЧ НА КАМИОН, МИКСЕР И ПУМПА ЗА БЕТОН – РАБОТА НА ТЕРЕН

Реон: Пробиштип, Штип, Македонски Брод, Крива Паланка

 
Потребни квалиикации:
 • ССС - средно образование 
 • Работно искуство во градежништво – 3 години
 • Возачка дозвола Ц категорија
 
Опис на работното место:
 • Управување со товарно возило на градилиште
 • Ракување со пумпа за бетон за време на бетонирање
 • Управување на миксер за време на бетонирање
   
Услови:
 • Редовни месечни примања
 • Теренска работа, надвор од живеалиштето на возачот
 • Обезбедено сместување во близина на градежниот објект
 • Обезбедени дополнителни средства за исхрана
 
СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА ЕКСПЕРТИ ШТО ЈА ГРАДИ НАШАТА ИДНИНА!
 
Заинтересираните кандидати потребно е да го достават своето CV преку полето брза апликација
или да се јават на 075/371-581
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде