Vrabotuvanje.com - Координатор за теренска продажба - Скопје - Друштво за трговија и услуги МТЕЛ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Координатор за теренска продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и услуги МТЕЛ ДООЕЛ Скопје

Телеком Србија Група е лидер во областа на телекомуникациите и како таква овозможува широк спектар на услуги на фиксна телефонија, мобилна, телевизиска и интернет комуникација со над 11 милиони претплатници на 4 регионални пазари: Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора и Македонија.

Нашите корпоративни вредности се задоволни корисници, тим, одговорности, промени и резултат.

За чекор пред другите сакаме да бидеме прв избор на корисникот во светот на дигиталните услуги.

Доколку и ти сакаш да бидеш чекор пред другите и да станеш дел од нашиот успешен тим,те повикуваме да се пријавиш за следната позиција:

КООРДИНАТОР ЗА ТЕРЕНСКА ПРОДАЖБА

Стани и ти дел од тимот на МТS и одлично заработи!

Ако.....

  • Знаеш добро да ја организираш работата и ги мотивираш луѓето;
  • Имаш зарвшен минимум VI степен стручна подготвеност;
  • Имаш комјутерско познавање (MS Office - средно ниво).
 
ТИ СИ СОВРШЕНА ЛИЧНОСТ за позиција Координатор на теренска продажба!

Без разлика на искуство или професија, доколку себе си се препознаваш во овој опис, испрати ни твоја биографија преку полето "Брза Апликација"!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде